SVI SVETI I DUŠNI DAN U ŽUPI

463

 

U subotu, 1. studenoga i nedjelju, 2. studenoga sv. Misama na grobljima proslavili smo svetkovinu Svih svetih i Dušni dan. I na ove dane darova nam Gospodin lijepo i toplo vrijeme te je velik broj vjernika na svih osam groblja u našoj župi sudjelovao u slavlju sv. Misa i molitvi za svoje pokojne.

Župniku je u ovim danima pomagao don Ante Ledić, ravnatelj Katoličkog školskog centra u Zenici. Don Ante je slavio sv. Mise na grobljima u Banji, Dolama, Gredi, Vodicama i Gračini u Vojnićima. U ostalim grobljima u Kašču, Jurinoj lazini u Šipovači, groblju Sv. Ivana Krstitelja u Vojnićima i župnoj crkvi sv. Mise slavio je župnik.

466

465

464

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *