SVETA MISA PRIGODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE I VJERONAUČNE GODINE

U nedjelju, 14. rujna, u župnoj crkvi Presvetoga Srca Isusova, kao i u filijalnoj crkvi sv. Dominika,  slavljene su sv. mise prigodom početka nove školske i vjeronaučne godine.

E75B29BA (Large)
Od najmanjih do najvećih na sv. misi u župnoj crkvi
46705805 (Large)
Đaci sa župnikom don Jozom na sv. misi u Dolama

Zazvali smo Duha Svetoga da nam bude na pomoći u novoj školskoj i vjeronaučnoj godini, kako bi nam dao snagu da se lakše nosimo s poteškoćama koje će doći pred nas. Svete mise predslavio je župnik don Jozo, koji je prisutnima uputio prigodnu riječ pozvavši sve da ozbiljno shvate svoje obveze i da marljivim radom uspješno dočekaju kraj školske godine.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *