SVETA MISA I BLAGOSLOV POLJA NA BANJSKOM GROBLJU U ŠIPOVAČI

Dana 13. svibnja na 6. uskrsnu nedjelju okupili smo se na Banjskom groblju na blagoslov polja  sv. misu.

 

 

 

 

 

 

Točno u 11,00 sati započeo je župnik don Jozo Čirko s obredom blagoslova polja ispred grobljanske  kapele. Pri blagoslovu molile su  se litanije Svih svetih, te se zazivao Božji blagoslov da nas zaštiti od svakog zla.

 

 

 

 

Poslije blagoslova polja, slijedila je sveta misa. Župnik je na početku sve iskreno pozdravio i pozvao da misu prikažemo za sve pokojne ukopane na Banjskom groblju, da im se zahvalimo na svemu te molimo Boga za njihovo spasenje.

Na kraju mise župnik je izrazio dobrodošlicu svim odseljenim Banjarima  i pozvao ih, zajedno sa domaćima, da se u  groblje što prije uvede struja i voda.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *