SUSRET HKM U VUKOVARU, U SUBOTU I NEDJELJU 29. I 30. TRAVNJA

Susret hrvatske katoličke mladeži odvija se ovako: nakon dolaska u Vukovar 29. travnja i smještaja, predviđen je program u župama koji započinje u 16:00 sati. U nedjelju 30. travnja u 9:00 predviđen je dolazak na Memorijalno groblje u Vukovaru i molitva; u 11:00 središnje misno slavlje; u 13:00 program po gradu Vukovaru.

Popis sudionika treba dostaviti u Ured za mlade do 18. veljače 2017. Mladi između 15 i 30 godina, koji žele ići na ovaj susret, trebaju se prijaviti do 15. veljače. Cijena putovanja,u što su uključeni troškovi putovanja, organizacijski troškovi, majice i pristojbe, ne bi trebala prelaziti 50 KM.

Svi oni koji namjeravaju poći na ovaj susret trebaju župniku (telefonski, mailom i dr.) do 15. veljače dostaviti sljedeće podatke: ime, prezime, datum rođenja, veličina majice, mjesto  i imati valjanu putnu ispravu.

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *