Rekonstrukcija stepeništa i rampa za invalide na ulazu u župnu crkvu

Pred župnom  crkvom od sredine mjeseca lipnja do početka srpnja izvršena je rekonstrukcija postojećeg stepeništa prema nacrtu ing. Borislava Petrica iz Posušja.  Uz rekonstrukciju stepeništa napravljena je i prilazna rampa prilagođena osobama s invaliditetom, a za starije vjernike postavljen je rukohvat, što će im osigurati sigurniji ulazak u crkvu, posebno u nadolazećim zimskim danima.

Sve ovo napravljeno je na poticaj obitelji Gojka i Ane Trutine iz Kanade, koji su i financirali sve ove radove.

U ime svih župljana, a napose starijih i bolesnih,  Gojku i Ani iskrena hvala, a svim drugim odseljenim župljanima poticaj da ne zaborave svoje rodno mjesto i svoju župnu crkvu!

041044045050063064069071073070

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *