PRVA SVETA PRIČEST

458EF003 (Large)Na sedmu uskrsnu nedjelju, 1. lipnja, u našoj župi bio je poseban dan za četvero mališana koji su primili sakrament Prve svete pričesti. Misno je slavlje bilo u 11 sati, a predslavio ga je župnik don Jozo.

8739917C (Large)Na početku Misnog slavlja prvopričesnike su pozdravile dvije prošlogodišnje prvopričesnice Magdalena i Branka Bebek izražavajući radost cijele župe. U animiranju Mise sudjelovali  su svi prvopričesnici prigodnim recitacijama, čitajući misna čitanja i molitvu vjernika, kao i u prinosu darova. Kroz misno slavlje nazočne vjernike, objašnjavajući im značenje pojedinih čina, vodila je Blagica Džajić.

54F54E64 (Large)Nakon propovijedi uslijedila je obnova krsnih obećanja. Na koncu Mise župnik je čestitao prvopričesnicima i njihovim roditeljima, a prvopričesnici su izrecitirali prigodan recital. Iza mise je bilo zajedničko fotografiranje u crkvi.

Ovogodišnji prvopričesnici:

Valentina Ćutuk (Vojnići)

Ante Ćutuk (Vojnići)

Marin Bukmir  (Šipovača)

Antonio Grbavac (Šipovača)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *