PROSLAVLJENA MISA VEČERE GOSPODNJE U ŽUPNOJ CRKVI

Na Veliki četvrtak, 24. ožujka 2016. u župnoj crkvi Presvetoga Srca Isusova svečano je proslavljena Misa Večere Gospodnje. Euharistiju je predslavio župnik don Jozo.

U uvodnoj riječi župnik je pozdravio sve nazočne te podsjetio da je Veliki četvrtak dan Isusove Posljednje večere koju je Krist slavio sa svojim učenicima i ustanovio sakrament Euharistije i sakrament svetog reda, a u svojoj propovijedi posebno je naglasio značenje današnjeg dana, te je jednostavnim riječima objasnio prisutnost Isusa u Presvetom oltarskom sakramentu.

Tijekom Mise pjevao je župni zbor pod ravnanjem sjemeništarca Davida Bebeka.

Nakon Mise, vjernici su imali prigodu  provesti neko vrijeme u šutnji i molitvi.

011012014016

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *