PROSLAVILI SMO BOŽIĆ

Dolaskom na Mise zornice uz poticajna razmatranja predvoditelja misnih slavlja župnika don Joze i svetom ispovijedi u filijalnoj crkvi u Dolama i u župnoj crkvi, kao i u grobljanskim kapelicama na Gredi i u Kašču, pripravili smo se za Badnjak, a potom slavljem euharistije na Polnoćki, radosno smo dočekali Božić. Blagdanska slavlja uveličao je pjevanjem prelijepih božićnih pjesama naš župni zbor uz orguljsku i violinsku pratnju bogoslova Davida Bebeka i Monike Beus. Svečani božićni ugođaj zasjao je u crkvi s betlehemskom štalicom i urešenim jelkama koje su uredili mještani Banje. Župljani su pobožno u molitvi ostajali u crkvi uz „mali Betlehem“ poslije misnih slavlja. Crkva je na Polnoćki, a osobito na Božić, bila prepuna vjernika.

BOŽIĆ U ŽUPNOJ CRKVI I DOLAMA

BOŽIĆ U DOLAMA

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *