NOVA ŽUPNA KUĆA

Zbog lošeg stanja postojeće župne kuće, izgrađene tridesetih godina dvadesetog stoljeća, te potreba današnjeg vremena, odlučeno je da se pristupi izgradnji novog objekta.

 

 

 

 

 

 

Nova župna kuća zamišljena je kao slobodnostojeći objekt katnosti Po+P (podrum  + prizemlje). Objekt je razvedenog tlocrta maksimalnih gabarita prizemlja 19.55 x12.34 m.Ukupna visina objekta u sljemenu je 7.50 m, s time da je s   prilazne strane visina 4.70 m.Objekt je predviđen za potrebe stanovanja župnika s time da se jedna prostorija predviđa za prostoriju župnog ureda, a ostatak prostora je stambeni koji se sastoji od dnevnih prostorija, dviju spavaćih soba, te jedne radne sobe, kao i od sanitarnih prostorija, te stubišta i terase.  U podrumu je predviđeno: garaža, kotlovnica, prostor za ostavu i zatvoreno stubište.

 

Jučer, 24. srpnja 2012., radnici Ićkogradnje izlili su i drugu ploču.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *