DOLE: PROSLAVA SV. DOMINIKA

B1277E09 (Large)

B9680CFC (Large)

U petak, 8. kolovoza 2014. godine u filijalnoj crkvi sv. Dominika u Dolama, slavljena je svečana misa na čast sv. Dominiku. Da je uistinu bilo svečano, to potvrđuje ispunjena crkva vjernicima, mještanima ali najviše odseljenim Doljančanima.


Misno slavlje je, u koncelebraciji sa župnikom don Jozom, predslavio don Josip Galić, župnik župe Potoci kod Mostara. Misno slavlje je svojim lijepim pjevanjem popratila grupa mladih susjeda iz župe Tihaljine.

 

 

D1FDFADE (Large)Don Josip je u svojoj propovijedi sve potaknuo na istinsko življenje Riječi Božje kako je to sv. Dominik činio i htio da čine njegovi nasljednici. Podsjetio nas je na odgovornost u življenju i svjedočenju životom.

 

 

68C62479 (Large)Na kraju misnog slavlja domaći župnik uputio je nekoliko riječi zahvale svim nazočnima, kao i svima onima koji su za ovu proslavu očistili i uredili prostor oko crkve, kao i sve one koji su uredili i očistili samu crkvu za ovu prigodu.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *