DJECA DOČEKALA SVETOG NIKOLU

9EFA261A (Large)D74EA4A3 (Large)Na radost mališana naše župe i ove godine stigao je sv. Nikola sa punom vrećom darova. Župnik je u dogovoru s dramskom skupinom ljubuških gimnazijalaca organizirao u srijedu, 4. prosinca, doček i druženje sa svetim Nikolom.

U župnoj crkvi gimnazijalci su sa svojom voditeljicom prof. Mirelom Čuvalo na šaljiv i prikladan način zabavljali dječicu dočaravajući im lik sv. Nikole, a on im je podijelio slatkiše koju su za ovu prigodu darovali naši župljani braća Mladen i Goran Džajić iz “Džajić commerce d.o.o.”.

45D18C3F (Large)

76107132 (Large)

Sa osmijehom na licu i toplinom u srcu sv. Nikola pozdravio je dječicu i sve prisutne i poželio svima da budu dobri i pažljivi, poslušni i strpljivi, a iduća godina da bude bolja i vesela, da ih prati ljubav, zdravlje i radost.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *