ASFALTIRAN PUT DO VODIČKOGA GROBLJA

932529F6 (Large)Djelatnici poduzeća za izgradnju cesta Putovi-Grude asfaltirali su ovih dana 300 metara puta do vodičkoga groblja. Projekt asfaltiranja puta do groblja realiziran je uz pomoć Općine Ljubuški i općinskog načelnika g. Nevenka Barbarića.

BAE7A133 (Large)Malobrojni mještani Vodica nisu krili radost i zadovoljstvo učinjenim poslom što su za skorašnju 60-tu godišnjicu od blagoslova groblja i kapelice uspjeli asfaltirati put do groblja.

Vodičko groblje i kapelicu blagoslovio je 12. svibnja 1957. don Marko Perić, ondašnji upravitelj župe i kasnije kotorski biskup, dobivši od biskupa Petra Čule 10. svibnja 1957. odobrenje za blagoslov.

Time su svi prilazni grobljanski putovi u našoj Župi asfaltirani ili betonirani.

373DC4B3 (Large)

1EF22F7F (Large)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *