6. NEDJELJA KROZ GODINU

SV. MISE KROZ TJEDAN

Župna crkva: 7,30

– Ponedjeljak, 17. veljače:

Obiteljska misa – Rade Čuljak.

– Utorak, 18. veljače:

– Anita Vukojević na nakanu.

– Srijeda, 19. veljače:

– Blago Čuljak za + rod. Antu i Matiju

– Četvrtak, 20. veljače:

– Dana Grbavac za ++ Ivana, Marijana i Matiju.

– Petak, 21. veljače:

– Mario Bebek za + majku Maru.

– Subota, 22. veljače:

– Veljko Vukojević za svoje ++.

Dole: 9,30

– Nedjelja, 16. veljače:

– Dragica Čuljak za + Miju i ost. ++.

– Nedjelja, 23. veljače:

– Dragica Rašić za + Juru.

Kašče: 14,30

– Nedjelja, 16. veljače:

– Obitelj za ++ Ivana, Anicu i Ružu Primorac.

SVETE MISE SLJEDEĆE NEDJELJE

Župna crkva: 8,00 i 11,00 – Dole: 9,30

Čišćenje crkve

Obit. Ljube, Zdravka i Branka Živkušića.

Iskrena hvala svima koji svoju obvezu čišćenja savjesno izvršavaju!

Susret hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku 26. i 27. travnja 2014. – „Na slobodu pozvani“

Središnji program započet će Festivalom mladih u subotu, 26. travnja u Starom gradu s početkom u 12,00 a središnje euharistijsko slavlje, sv. Misa, slavit će se u luci Gruž s početkom u 17,00. Poslije sv. Mise povratak kućama.

Sudjelovanje na susretu župnik treba prijaviti biskupijskom povjereniku, pa stoga molim sve koji namjeravaju ići, da se do sljedeće nedjelje prijave u župni ured.

Cijena, prijevoz i kotizacija za sudjelovanje je 30 KM.

NEMAJU VREMENA

Ima ljudi i mlađih i starijih, koji kažu da u Boga vjeruju, ali da nemaju vremena moliti, ići u crkvu, svetkovati nedjelje i blagdane. Što to znači?

Znači, zacijelo da imaju važnijega posla. Ne znači li da smatraju kako je nešto drugo važnije od prijateljstva s Bogom?

Kakav bi to bio Bog koji ne bi bio vrijedan da mu posvetimo određeno vrijeme za molitvu, određene dane kao blagdane? Ako Bog nije vrijedan da mu posvetimo barem desetak minuta svakog dana i barem jedan sat svake nedjelje i blagdana – kako možemo tražiti da mi budemo Bogu vrijedni i važni?