33. NEDJELJA KROZ GODINU

SV. MISE KROZ  TJEDAN

Župna crkva: 7,30

– Ponedjeljak, 19. studenoga:

– Milenko Brkić za svoje ++.

– Utorak, 20. studenoga:

– Zdravko Živkušić za + Miju i Lenku Živkušića.

– Četvrtak, 22. studenoga:

– Zdravko Čuljak za + Srećka i Zoru.

– Petak, 23. studenoga:

– Obit. Ranka Bebeka za svoje ++.

– Subota, 24. studenoga:

– Zorica Bebek za + Ivana, Ivu i Slobodana.

Dole: 9,30

– Nedjelja, 18. studenoga:

– Obit. Matije Rašić za + Vladu, Franju, Anđu Rašić i ost. ++.

– Nedjelja, 25. studenoga:

– Anica Tolj za + sup. Ivana.

SVETE MISE SLJEDEĆE NEDJELJE

Župna crkva: 8,00 i 11,00 – Dole: 9,30                                                                                                                                                                                                                                                                                     ČIŠĆENJE CRKVE

Obit. Zore Ćutuk, Zlatana Ćutuka i Nevena Ćutuka.

GOSPA OD ZDRAVLJA U VELJACIMA, 21. 11.

Veljačka župa, naši susjedi, proslavit će Gospu od Zdravlja  u srijedu, 21. 11., svečanom svetom misom u 11 sati koju će predslaviti fra Miljenko Šteko,provincijal a svetu misu s blagoslovom djece u 18 sati predslavit će fra Mijo Džolan.

Za ovu proslavu bit će i trodnevnica u nedjelju, ponedjeljak i utorak, s početkom u 17,30. Prigoda za ispovijed je prije svetih misa.

NAŠI NOVOKRŠTENICI

U nedjelju, 14. studenoga krštene su MARIJANA i IVANA ĆUTUK, kćeri Daria i Romilde r. Ćutuk, iz Vojnića.

Roditeljima, kumama i svoj rodbini iskreno čestitam, a djeci želim od Boga dobro zdravlje, radostan i dug život.