SVETA MISA ZA POČETAK ŠKOLSKE GODINE

U nedjelju, 15. rujna 2019. u našoj župi slavljena je sv. misa zaziva Duha Svetoga na početku nove školske godine u župnoj crkvi, kao i u filijalnoj crkvi sv. Dominika u Dolama.

Većina učenika iz župe bila je na sv. misama koje je predslavio župnik don Jozo. U homiliji je posebno naglasio potrebu naše molitve Gospodinu Bogu, dobrome Ocu, u čijoj ruci je naš život i naša budućnost, da blagoslovi naš rad i da nam da sretno stići željenom cilju. Isto tako pozvao je i na zahvalu Gospodinu Bogu za darove Duha koji nam pomažu rasti u mudrosti i znanju, za ljubav i požrtvovnost roditelja, odgojitelja, nastavnika i profesora.

Dječji zbor animirao je pjevanje pod ravnanjem Paule Rašić.

Na završetku misnog slavlja djeca su se okupila ispred oltara, gdje su bile odložene školske torbe, a župnik je obavio blagoslov školaraca i njihovih torba, sa željom da im ova godina bude uspješan korak u životu i da nauče ići u susret drugima, sebi samima i Bogu.

Dan ranije, u subotu, većina učenika je pristupila sakramentu sv. ispovijedi.  

Categories Vijesti | Tags: | Posted on 17 rujna, 2019

Social Networks: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Komentiraj

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856