SV. ISPOVIJED I BLAGOSLOV ŠKOLSKE DJECE

Sv. ispovijed za sretan i blagoslovljen početak nove školske i vjeronaučne godine bit će u subotu, 14. rujna, u 11,00.

Sv. misa i blagoslov djece bit će u nedjelju, 15. rujna, na sv. misi u 11,00 u župnoj crkvi, a u Dolama u 9,30.

Dragi roditelji, omogućite svojoj djeci upoznati Isusa kroz sv. Mise, župni i školski vjeronauk. Ne priječite im pristup k Isusu, nego ih potaknite i povucite za ruku ako treba. Time ćete očitovati svoju brigu za vjeru svoga djeteta, te osobno i obiteljski rasti u vjeri zajedno sa svojom djecom.

Vi ste, dragi roditelji, ne samo prvi učitelji, nego i prvi svjedoci vjere svojoj djeci. Znate onu staru poslovicu. ” Jabuka ne pada daleko od stabla”. Tako će vaše dijete biti kao i vi. Ako vi ne idete u crkvu, ne potičete djecu da idu u crkvu, pa kako će onda oni ići? Onaj tko ih prvi povede za ruku sa njim će krenuti. Samo je pitanje hoćete li prvi biti vi i povesti dijete Isusu ili će netko drugi povući dijete umjesto vas ali na krivi put.

Categories Vijesti | Tags: | Posted on 9 rujna, 2019

Social Networks: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Komentiraj

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856