PROSLAVILI SMO BOŽIĆ

Dolaskom na Mise zornice uz poticajna razmatranja predvoditelja misnih slavlja župnika don Joze i svetom ispovijedi u filijalnoj crkvi u Dolama i u župnoj crkvi, kao i u grobljanskim kapelicama na Gredi i u Kašču, pripravili smo se za Badnjak, a potom slavljem euharistije na Polnoćki, radosno smo dočekali Božić. Blagdanska slavlja uveličao je pjevanjem prelijepih božićnih pjesama naš župni zbor uz orguljsku i violinsku pratnju bogoslova Davida Bebeka i Monike Beus. Svečani božićni ugođaj zasjao je u crkvi s betlehemskom štalicom i urešenim jelkama koje su uredili mještani Banje. Župljani su pobožno u molitvi ostajali u crkvi uz „mali Betlehem“ poslije misnih slavlja. Crkva je na Polnoćki, a osobito na Božić, bila prepuna vjernika.

BOŽIĆ U ŽUPNOJ CRKVI I DOLAMA

BOŽIĆ U DOLAMA

Categories Vijesti | Tags: | Posted on 26 prosinca, 2016

Social Networks: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Komentiraj

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856