JURINA LAZINA – ŠIPOVAČA: SV. MISA I BLAGOSLOV POLJA

Na 6. vazmenu nedjelju,  6. svibnja u groblju Jurina lazina, u Šipovači, slavilili smo sv. misu  i obavili smo blagoslov polja. Po vrlo lijepom i ugodnom vremenu, nakon subotnjeg nevremena i kiše, domicilni i brojni raseljeni Šipovčani sa svojim prijateljima ispunili su groblje, pobožno sudjelovali u svetom slavlju. Groblje je bilo vrlo lijepo očišćeno i uređeno,  a grobnice ukrašene cvijećem i svijećama.

Nakon blagoslova polja i navještaja Božje riječi, a koju su navijestili Kristina Vukojević i Željana Bukmir, župnik don Jozo je u svojj propovijedi svima postavio pitanje: Zašto nemamo vremena za Boga, sv. misu i molitvu? Imamo vremena  i za prijatelje, i za posjete, i za igru, i za kavu, i za televiziju i internet, a kad dođe vrijeme sv. mise, molitve, odjednom nemamo vremena. Mogu li postojati dovoljni razlozi koji će nas kao vjernike spriječiti  da nedjeljom odemo na sv. misu i da zahvalimo Kristu za žrtvu koju je učinio za nas?

Poslije misnog slavlja vrijedni šipovčani su ugostili svoju rodbinu i prijatelje u svojim domovima.

Categories Vijesti | Tags: | Posted on 6 svibnja, 2018

Social Networks: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Komentiraj

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856