DANI KRUHA 2012. U VOJNIĆIMA

Tijekom listopada u  školama se tradicionalno obilježavaju Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje. Tim danom, uz molitvu, blagoslov i simbolično blagovanje kruha zahvaljujemo Bogu na svim plodovima i darovima kojima smo tijekom godine podareni.

 

Obilježavanje ovogodišnjih Dana kruha  u područnoj  četverogodišnjoj školi u Vojnićima  bilo je 12. listopada. Toga dana ova mala škola zamirisala je kao nijedan drugi dan u godini, a za ovaj lijepi i opijajući miris zaslužni su malobrojni učenici sa svojim učiteljicama.

 

Za ovaj dan učinici su sa svojim učiteljicama za roditelje i prijatelje pripremili  prigodni program u kojemu su se iskazali svojim recitatorskim i glumačkim umijećem.  Za uloženi trud nagrađeni su velikim pljeskom nazočnih roditelja, braće i sestara, kao i župnika don Joze koji je na kraju blagoslovio pripremljenu hranu.  Da naši đaci sa svojim učiteljicama ne misle samo na sebe, pokazali su to tako da su raznim pecivima, kolačima i dr. počastili  stanare staračkog doma “Grubišić” u Šipovači.

Categories Vijesti | Tags: | Posted on 13 listopada, 2012

Social Networks: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Komentiraj

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856