BOŽIĆ U NAŠOJ ŽUPI

Pripremu za slavlje Božića smo i ove godine započeli Misama zornicama.  Kroz cijelo vrijeme došašća vjernici su, njih oko 100, slavili svete Mise zornice iščekujući najradosniji  blagdan. Uz Mise zornice i svetom ispovijedi u filijalnoj crkvi u Dolama i u župnoj crkvi, kao i u grobljanskim kapelicama na Gredi i u Kašču, pripravili smo se za Badnjak, a potom slavljem euharistije na Polnoćki, radosno smo dočekali Božić.

Blagdanska slavlja uveličao je pjevanjem prelijepih hrvatskih božićnih pjesama naš župni zbor Prijatelji Srca Isusova uz orguljsku pratnju Paule Rašić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svečani božićni ugođaj zasjao je u crkvi s betlehemskom štalicom i urešenim jelkama koje su uredili mještani Male Šipovače. Župljani su pobožno u molitvi ostajali u crkvi uz „mali Betlehem“ poslije misnih slavlja. Crkva je na Polnoćki, a osobito na Božić, bila prepuna vjernika.

Categories Vijesti | Tags: | Posted on 25 prosinca, 2017

Social Networks: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Komentiraj

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856